Lucy LiuI

Lucy Alexis Liu

7,7
12 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucy Liu

Z całym szacunkiem dla Cate Blanchett (uwielbiam ją, wręcz ubóstwiam), ale myślę, że
Lucy Liu sprawdziłaby się o wiele lepiej jako Galadriela we Władcy Pierścieni. Nie chodzi mi
o to, żeby zrobić z elfów azjatów, ale powinny one mieć egzotyczną urodę. A Lucy może i jest
azjatką, ale i tak wyróżnia się w tłumie tych gładziutkich skośnookich piękności ;)

Zajmuję się obróbką zdjęć zawodowo i pozwoliłem sobie troszkę Lucy "dostosować" do
realiów Władcy Pierścieni. Po prostu zrobić z niej elfkę ;) Jakby ktoś miał ochotę zobaczyć to
daję link: http://contorteddeity.deviantart.com/art/Warhammer-female-elf-eldar-Lucy-Liu-mak eover-353000323

PZawal

coś w tym jest

PZawal

A Władcę Pierścieni się czytało ?

PZawal

jakby byla ladniejsza to moze i owszem.

PZawal

Nie wygląda jak elf, tylko jak kosmita. Z wielkością oczu przesadziłeś.

PZawal

Cate Blanchett jako Galadriela była znakomita, pod każdym względem. Elfy nigdy nie kojarzyły mi się z jakąś egzotyczną urodą. Poza tym Tolkien w "Silmarillionie" wyraźnie napisał, że wszystkie elfy mają jasną cerę i bardzo promienne blond włosy, a jedyną elfką o czarnej czuprynie była Arwena. Znajdź mi Japonkę z naturalnymi blond włosami, dodatkowo dobrą i znaną aktorkę;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones