Lucy LiuI

Lucy Alexis Liu

7,7
12 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucy Liu
użytkownik usunięty
konrii_2

co sie dziwisz nawet 50 letnie azjatki wyglądają na 20 lat mogę ci nawet podać kilka przykładów

"co sie dziwisz nawet 50 letnie azjatki wyglądają na 20 lat mogę ci nawet podać kilka przykładów" - No ładnie są zakonserwowane, a teraz podaj te przykłady.

użytkownik usunięty
konrii_2

ja tez sie zdziwilasm. o boze w anilokach czarliego ygląda jak 20.......szkok a zarazem oburzenie!

konrii_2

własnie obejrzałem "Zemste po śmierci", wyglądała w tym filmie naprawde sexi, no ale w kilku scenach była naga :] Ciezko uwierzyc ze ma 40, prezentuje sie na prawde super.

konrii_2

Jej wygląd to wypadkowa azjatyckich, dobrych genów i używania botoxu. Kto ma zamiar burzyć się i protestować niech poda mi przykład jednej sceny z dowolnego filmu w którym zagrała w ciągu ostatnich 10 lat, gdzie wyrażnie widać jak np: marszczy czoło, unosi brwi (albo chociaż jedną brew), czy też przy uśmiechu pojawiają się lekkie zmarszczki w zewnątrzym kąciku oka... Wygląda pięknie (sama chciałabym tak wyglądać), ale szkoda, że ma tak słabą mimikę. Naprawdę szkoda, bo ma elektryzujący głos, niesamowitą modulację i jako aktorka mogła by pokazać na co naprawde ją stać

konrii_2

Już 50! I wciąż fajnie wygląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones