Portia de Rossi

Amanda Lee Rogers

6,6
914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Portia de Rossi

Moim zdaniem jedna z najpiękniejszych a może i najpiękniejsza aktorka jaką widziałem. Trochę szkoda, że zbliżając się do czterdziestki jej dorobek aktorski wygląda tak mizernie. Często obsadzana w głupich romantycznych komedyjkach marnuje swój potencjał.

Ashley_filmaniak

Jest najsławniejszą lesbijką na świecie . Tak czytałem ;)

Kileeer

Tak i Najpiękniejszą

Kileeer

Najsłynniejszą jest jej żona Ellen DeGeneres. Choć Portia plasuje się pewnie w pierwszej piątce ;)

aniagustlik

Obie i pink i judi foster

Kileeer

Pink? Foster nigdy oficjalnie nie potwierdziła.
Jeszcze Rosie O'Donnell.

aniagustlik

Ta Piosenkarka , Foster ma nawet dziewczynę i córkę (jak pink)tak słyszałem nie raz

Kileeer

Tak, wiem kim jest Pink. Jednak pierwsze słyszę o tym, żeby była les. Wiem, że ma męża i córeczkę kilkumiesięczną. A Foster mimo, że nigdy nie potwierdziła oficjalnie nie znaczy, że nie jest ;)

aniagustlik

Nie trzeba oficjalnie tego potwierdzić widziałem ją i jej (chyba już żonę razem ) ale , to nie jest istotne .

użytkownik usunięty
aniagustlik

Oczywiście, że Jodie Foster jest lesbijką;) Nie potwierdziła tego oficjalnie zapewne dlatego, że nie afiszuję się swoim życiem prywatnym ale też niczego nie stara się ukryć, za to ogromny szacunek dla niej za to jakim jest człowiekiem i jaką aktorką;) Co do naszej bohaterki de Rossi..no sympatyczna ale aktorka zniej przeciętna;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones