PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147119}

Świat pana trenera

Coach
7,4 303
oceny
7,4 10 1 303
Świat pana trenera
powrót do forum serialu Świat pana trenera

Kiedyś RTL7 puszczało go o 19:30... pamietacie?

Coyotman

kurde nic nie pamietam;/ a wtedy kiedy byl rtl7 ogladalam go nałogowo, a mialam chyba 8 lat:p

ocenił(a) serial na 10
MarveLLouSs

Bo to rzeczywiście świetny serial!

Coyotman

Pamiętam. Piękne czasy, lata 90...

Pawuloniasty

Też pamiętam. Coś tam było zaraz przed lub po - jakiś teleturniej chyba. Albo taki muzyczny, albo "Podaj dalej". Oglądało się jednym ciągiem. Najbardziej zapadł mi w pamięć wątek, gdy Christine i Hayden mieli razem kręcić reklamę (kawa - nie pamiętam nazwy, ale Hayden ją w końcu przekręcił), w której SPOILER! także mieli grać parę. Hayden był sztywny i mylił kwestie, więc dali jej innego partnera. Była na ekranie między nimi taka chemia, że ludzie chcieli kolejnych odsłon reklamy, a zazdrosny Hayden pilnował Christine na planie.
W ogóle Craig T. Nelson wymiatał. Wystarczyła jedna mina w odpowiednim momencie, żeby widz omal nie spadł z fotela ze śmiechu. Fajnie by było, gdyby ktoś to wznowił. Wiem, że są torrenty, ale mi chodzi o klasyczne oglądanie, nawet na jakimś CC (żeby tylko nie robili maratonu pół sezonu w jeden dzień, ciężko wtedy nie odpuszczać, gdy człowiek nie ma urlopu :)).

By_the_Bay

Również popieram

ocenił(a) serial na 10
Coyotman

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones